Digital product

Assam Direct Recruitment Exam Preparation Grade III and IV Guide Book (Assamese Medium)


Assam Direct Recruitment Exam Grade-III & IV Guide eBook PDF (Assamese Medium)


1. Assam History


2. Current Affairs


3. General Knowledge


4. Reasoning (English Medioum)


6. English


7. Sample Paper


8. সাধাৰন বিজ্ঞান


এইখিনি নপঢ়াকৈ নিকিনিব =


মোবাইল বা কম্পিউটাৰত পঢ়িব পৰা ইলেক্ট্ৰনিক কিতাপ এইখন এখন eBook PDF। টকাখিনি দিয়াৰ পিছত Soft PDF Copy ডাউনলোড কৰাৰ লিংকটো পাব। যদি ডাউনলোড লিংক নাপায় তেন্তে আপোনাৰ email id, mobile no আৰু নাম উল্লেখ কৰি WhatsApp Message এটা প্ৰেৰণ কৰক।


NOTE -


Terms & Condition -


যিকোনো লেনদেনৰ চৰ্ত আৰু নিয়মসমূহ বুজি পোৱা আৰু মানি চলাটো এটা নিৰৱচ্ছিন্ন অভিজ্ঞতাৰ বাবে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। ইয়াত আমাৰ পেমেণ্ট আৰু ৰিফাণ্ড নীতিৰ এটা বিভাজন দিয়া হৈছে, যিয়ে আমাৰ সকলো মূল্যৱান গ্ৰাহকৰ বাবে স্পষ্টতা আৰু সহজতা নিশ্চিত কৰিছে৷


সুৰক্ষিত লেনদেনৰ বাবে পেমেণ্টৰ নিৰ্দেশনা

আমাৰ প্লেটফৰ্মত পেমেণ্ট আৰম্ভ কৰাৰ সময়ত তলত দিয়া কথাবোৰ মন কৰক:


লেনদেনৰ পিছত কোনো ধন ঘূৰাই দিয়া নহয়: এবাৰ পেমেণ্ট প্ৰক্ৰিয়া সম্পূৰ্ণ হ’লে ধন ঘূৰাই দিয়া নহ’ব। পেমেণ্ট কৰাৰ পিছত ধন ঘূৰাই দিয়াৰ সন্দৰ্ভত আমি কঠোৰ নীতি বজাই ৰাখোঁ।


ই-বুকৰ বাবে কোনো বিনিময় নীতি নাই: ই-বুকৰ বাবে কৰা ধন অন্য সামগ্ৰীৰ সৈতে বিনিময় কৰিব নোৱাৰিব। ই-বুকৰ বাবে ধন পৰিশোধ কৰাৰ আগতে অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ নিৰ্বাচন নিশ্চিত কৰক।


ডাউনলোডসমূহ পেমেন্টৰ পিছত প্ৰৱেশ কৰা

পেমেণ্ট সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছত আপোনাৰ ই-বুক ডাউনলোডত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ:


যদি আপুনি পেমেণ্ট কৰাৰ পিছত আপোনাৰ ই-বুক ডাউনলোড কৰাত কোনো সমস্যা বা অসুবিধাৰ সন্মুখীন হয় তেন্তে 8638684490 নম্বৰত WhatsApp মেছেজৰ জৰিয়তে আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক।


আমাৰ ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে মসৃণ লেনদেন আৰু অভিজ্ঞতা নিশ্চিত কৰাটো আমাৰ শীৰ্ষ অগ্ৰাধিকাৰ। আমাৰ চৰ্ত আৰু নিয়মৰ সন্দৰ্ভত আপোনাৰ আৰু কোনো অনুসন্ধান বা উদ্বেগ থাকিলে, আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিবলৈ নিঃসংকোচে অনুভৱ কৰক।